Fiat Egea Limited Özel Serisi Artık Türkiye’de!

Fiat Egea, Türkiye’nin en çok satan modeli olma özelliğini taşıyor. Fiat şimdi de bu başarısını Limited özel serisi ile taçlandırmaya hazırlanıyor. Hem Sedan hem de Cross gövde tipleriyle sunulacak olan bu özel seride yeni tasarım detayları ön plana çıkıyor. Egea’nın zengin donanım ve teknolojik özelliklerine ek olarak bu detaylar, aracı segmentinde ayrı bir yere koyuyor.

Fiat Egea Limited Özel Serisi

Egea Limited Serisi Fiyatlandırma

Eylül ayından itibaren Fiat showroomlarında yerini alacak olan Egea Limited Serisi879.900 TL’den başlayarak, Cross versiyonuyla birlikte 1.330.900 TL‘ye kadar çıkan fiyatlarla satışa sunulacak.

Fiat Egea Limited Özel Serisi

Fiat Marka Direktörü’nden Açıklamalar

Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç’ın açıklamalarına göre, Egea modeli lansmanından bu yana büyük bir beğeniyle karşılandı. Özellikle tasarım, konfor, sürüş ve bağlanabilirlik teknolojileri bakımından yüksek beklentileri karşılayan Egea, yeni Limited özel serisi ile bu başarısını devam ettirecek.

Fiat Egea Limited Özel Serisi

Aytaç, Fiat kullanıcılarından aldığı geri bildirimleri de değerlendirerek, iddialı ve şık bir özel seri hazırladıklarını belirtti.

Fiat Egea Limited Özel Serisi

Yeni Tasarım Detayları

Fiat Egea Limited Özel Serisi, segmentindeki liderliğini devam ettiren Cross gövde tipiyle dikkat çekiyor. Sportif görünümünü destekleyen 17 inç alaşım jantlar, ayna kapaklarında özel çizgi tasarımı ve tavan rayları gibi detaylarla zenginleştirilen bu özel seri, “Orman Yeşili” rengiyle de fark yaratıyor.

Fiat Egea Limited Özel Serisi

İç tasarımında kahverengi “eco-leather” koltuklar ve kapı panelleri, aracın özgün estetiğini tamamlıyor.

Fiat Egea Limited Özel Serisi

Ayrıca, 10’’ tablet ekran, kablosuz şarj, ön park sensörü, ısıtmalı ön koltuklar gibi birçok donanım özelliği de standart olarak sunuluyor. Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı bağlanabilirlik teknolojisi olan Fiat Connect de bu seride yerini alıyor.

Fiat Egea Limited Özel Serisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*