Gmail’e Tanıtım E-Postalarını Sonlandıracak Özellik Geldi!

Gmail, Android kullanıcıları için getirdiği yeni özellik ile e-posta deneyimini kolaylaştırmayı hedefliyor. Yakında güncellenecek olan Android için Gmail uygulaması, ‘Aboneliği İptal Et’ düğmesiyle tanıtım e-postalarından hızlıca kurtulma imkanı sunacak. Yeni çıkacak özellik ile birlikte depolama alanını gereksiz yere dolduran ve zaman zaman göz ardı edilen tanıtım maillerinin yönetimini basitleştirecek.

Gmail’de Reklam E-postalarını Filitreleyebilirsiniz!

E-posta servislerinde sık karşılaşılan otomatik gönderilen tanıtım e-postalarıdır. Biraz da can sıkıcı durum haline geldi. E-postaların altında yer alan küçük bir bağlantı ile abonelikten çıkma imkanı sunulsa da çok sayıda abonelikten çıkma işlemi yapmak kullanıcılar için zaman alıcı ve sıkıcı olabiliyor. Gmail’in bu yeni özelliği, bu süreci daha verimli ve az stresli hale getirmeyi vaat ediyor.

gmail tanıtım e-postası iptal etme

Google, kullanıcıların belirli göndericiden gelen e-postaları açmadığını fark ettiğinde otomatik olarak abonelikten çıkma önerisinde bulunuyor. Web platformunda yıllardır var olmasına rağmen mobil cihazlarda istikrarlı bir performans gösteremiyordu. Android için Gmail uygulamasına gelecek olan güncelleme ile durum değişiyor. Artık ‘Abonelikten Çık’ bağlantısı, e-postanın üst kısmında daha belirgin bir şekilde gösterilecek. Böylece kullanıcılar, aboneliklerini daha hızlı ve kolay bir şekilde iptal edebilecekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*