Google Chrome Mobil Sürümü Yenileniyor!

Google’ın popüler web tarayıcısı Google Chromemobil platformda yenilikçi bir ana sayfa tasarımı ile kullanıcılarını şaşırtmaya hazırlanıyor. Bu yeni değişiklikler, kullanıcı deneyimini daha etkileşimli ve görsel olarak daha tatmin edici hale getirmeyi hedefliyor.

Daha Büyük ve Fonksiyonel Arama Çubuğu

Google Chrome’un son Canary güncellemesiyle beraber Android kullanıcıları için sunulacak olan yeni sekme sayfasındaki büyük değişikliklerden biri, daha büyük bir arama çubuğu olacak. Bu arama çubuğu, Google’ın ana uygulamasındaki arama çubuğuna benzer bir estetikle gelecek. Kullanıcıların daha hızlı ve kolay bir şekilde aramalarını yapabilmeleri için tasarlandı.

Yeni güncelleme ile en çok ziyaret edilen sayfalar artık daha estetik kutucuklarla sunulacak. Bu kutucuklar, sayfanın arka planındaki dinamik renklerle birlikte kullanıcının gözüne hoş gelen ve etkileşimli bir görünüm kazandırıyor.

Yeni Tasarımı Deneyimleyin

Bu yenilikler, resmi olarak Chrome 118 sürümünde kullanıcılarla buluşacak. Ancak sabırsız kullanıcılar için iyi bir haberimiz var; Chrome Canary sürümünde, adres çubuğuna chrome://flags/#enable-surface-polish yazarak bu yeni tasarıma şimdiden göz atabilirsiniz. Yeniden tasarlanan bu yeni sekme sayfasının tam sürümü için ne zaman güncelleme alacağımız şu an için belirsiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*