Google Drive Dosya Sınırlaması Kalktı

“Google Drive Dosya Sınırlaması Geri Alındı: Artık Daha Büyük Dosyalar Yükleyebilirsiniz! İşte Detaylar”

Google geçtiğimiz haftalarda Google Drive’a getirdiği dosya boyutu sınırlaması politikası nedeniyle tepki çekmişti. Ancak sonunda Google, bu kararından geri adım attı ve kullanıcılar artık daha büyük dosyaları yükleyebilecekler.

Kısa bir süre önce Google Drive kullanıcılarının dosya sayısı için sessizce getirilen sınırlama kararı, kullanıcılar tarafından sert bir şekilde eleştirilmişti. Google’ın 5 milyon dosya oluşturma limiti, Google One aboneleri dahil tüm kullanıcılar için geçerliydi. Ancak kullanıcılar, Google’ın sınırlama konusunda yeterince açık olmadığına ve 5 milyon dosya sınırına yaklaşan kullanıcıları uyarmadığına dair eleştirilerde bulundu. Sonuç olarak, Google geri adım atarak sınırlamayı kaldırdı.

Google, Google Drive’da yapılan son değişiklikleri “istikrarı korumak ve performansı optimize etmek” gerekçesiyle geri çektiğini resmi açıklamasında duyurdu. Bu değişiklikler, Google Drive kullanıcıları tarafından eleştirilmişti. Google, kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dikkate aldığını ve bulut depolama hizmetinde yapılacak değişiklikler konusunda artık kullanıcıları bilgilendireceğini de sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*