Leica FOTOS ve Darkroom, birbirine entegre olarak çalışabilir hale geldi!

Leica FOTOS uygulamasının Darkroom ile entegre hale geldiği güzel bir haberimiz var. Artık eğer Leica bir kameranız varsa ve iPhone veya iPad’de popüler Darkroom fotoğraf ve video düzenleme uygulamasını kullanıyorsanız, bu entegrasyon sizin için harika bir gelişme olacak. Bu entegrasyon sayesinde, Darkroom’da kamera ile çektiğiniz fotoğrafları sorunsuz ve kablosuz bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Uygulama simgesini istediğiniz gibi seçme imkanına da sahip olacaksınız.

Darkroom, kullanımı en kolay fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olarak tanınır ve uzun süredir beğenilen özelliklere sahiptir. Son derece sezgisel ve kullanımı kolay olması, profesyonel bir fotoğrafçı olmasanız bile rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Uygulama, iCloud Fotoğraf Kitaplığı ile entegre olarak gelir, bu da düzenlemek istediğiniz fotoğrafları seçip içe aktarmak için zaman harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Darkroom’un 6.4 sürümü artık Leica FOTOS ile entegre bir şekilde kullanılabiliyor. Eğer bir Leica fotoğrafçısıysanız, resmi Leica FOTOS uygulamasıyla sağlanan yeni entegrasyon sayesinde mobil fotoğrafçılığınızı iOS ve iPadOS üzerinde daha da hızlandırabilirsiniz. Leica’nın benzersiz görüntüler yaratma tutkusuna ve kaliteye olan bağlılığımızı paylaşıyoruz ve fotoğrafçılar için daha iyi bir mobil fotoğrafçılık iş akışı sağlıyor.

Darkroom kullanıcılarına üç yeni uygulama simgesi ile karşınızda!

  • Red Dot (Kırmızı Nokta): Leica’nın sanatına saygı gösteriyor.
  • Highlight (Vurgu): Daha önce piyasaya sürülen Shadow (Gölge) simgesiyle uyum sağlıyor.
  • Macintosh: Nostaljik ve skeuomorfik bir şekilde modern bilgi işlemin köklerine selam gönderiyor.

Darkroom daha önce çektiğiniz fotoğrafların parlaklık, kontrast, vurgular, gölgeler, renk sıcaklığı ve diğer ayrıntılarını ayarlamanıza olanak sağlar. Uygulama aynı zamanda videoları ve Canlı Fotoğrafları düzenlemenize imkan tanır. Eğri düzenleyici, filigran seçenekleri, gelişmiş RAW fotoğraf desteği ve Halide uygulamasıyla entegrasyon gibi birçok özellik de sunar.

Leica FOTOS uygulaması artık iPad ve iPhone’da kusursuz bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunuyor. Leica kamerayla çektiğiniz fotoğrafları Apple cihazınızdaki fotoğraf kitaplığına kolayca ve kablosuz bir şekilde aktarabilirsiniz. Ardından Darkroom’un güçlü araçlarını kullanarak fotoğraflarınızı kesintisiz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Leica FOTOS ve Darkroom’un entegrasyonu sayesinde bir arada kullanarak daha etkileyici fotoğraflar çekebilir ve düzenleyebilirsiniz. Mobil fotoğrafçılığınızı daha da ileriye taşımak için bu güncellemeyi kaçırmamanızı öneririz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*