Netflix Türkiye Kullanıcılarını Memnun Etti: Profil Fotoğrafını Kedi Fotoğrafıyla Değiştirdi

Netflix Türkiye, kullanıcılarını memnun etmekten geri kalmadı: Twitter profil fotoğrafını bir kedi fotoğrafıyla değiştirdi. Netflix Türkiye, Twitter hesabı üzerinden sık sık samimi paylaşımlar yaparak kullanıcılarına sesleniyordu. Bugün de benzer bir olay yaşandı. Platform, takipçilerine “Profil fotoğrafımı ne yapayım?” diye sordu.

Netflix, bir kullanıcının önerisi üzerine profil fotoğrafını bir kedi fotoğrafıyla değiştirdi. Paylaşımın ardından birçok kullanıcı, yorumlar bölümünden tavsiyelerde bulundu. Bu tavsiyelerden biri, kedi fotoğrafı kullanan “Seda” adlı bir kullanıcıdan geldi. Seda, Netflix’in sorusuna “Beni” yanıtını verdi. Şaşırtıcı bir şekilde, Netflix Türkiye profil fotoğrafını bu kedi fotoğrafıyla değiştirdi.

Bunun üzerine platform, kullanıcıya “Nasıl oldu?” diye sordu. Seda da “Çok güzel oldu, ismi Jody olan bir kedinin çok memnun olacağını düşünüyorum” yanıtını verdi. Netflix ise “Jody’e sevgiler” ifadesini kullanarak yanıt verdi.

Bu tatlı olay, diğer kullanıcıların da dikkatini çekti. Birçok insan, kendi kedilerinin fotoğrafını paylaşmanın yanı sıra platformun bu jestini çok beğendiklerini belirtti.

Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabının profil fotoğrafı hâlen Jody olarak kalmaya devam ediyor. Hesabın ne zaman değişiklik yapacağı bilinmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*