PUBG Mobile, Ramazan’ı Yeni Macera ve Ramazan Pazarı ile Kutluyor!

PUBG Mobile, Ramazan ayını kutlamak için yeni bir hikaye olan “Medcezir”i yayınlıyor. Bu hikayede, Ramazan Ayı’nın atmosferi altında, bir düşmanın beklenmedik saldırısına karşı koymak için bir araya gelen bölünmüş bir aile yer alıyor. PUBG Mobile oyuncuları, bu yeni hikaye ile ilgili etkinlikler ve ödüller kazanabilirler.

PUBG Mobile Ramazan ayını, Ramazan ayının puslu ışıltısı sırasında ani bir düşman saldırısıyla yüzleşmek için bölünmüş bir ailenin bir araya geldiği Medcezir adlı yeni bir macera yayınlayarak kutluyor. Oyun ayrıca yeni bir Ramazan Pazarı, bir Edebi Ay Damlası etkinliği ve Hilal Prensesi, Muhteşem Prens, Edebi Ay Damlası setleri gibi çeşitli ödül ve ödüllerin yer alacağı özel bir Ramazan sandığı sunuyor.

Yeni Ramazan Pazarı’nda Ramazan Hazinesi, Ramazan Mücadelesi, Ramazan Dilekleri, Popülerlik Sıralaması ve Ramazan Bayramı gibi birçok etkinlik yer alacak ve oyunculara kalıcı olarak saklanabilecek benzersiz ödüller kazanma şansı sunulacak. Etkinlik sadece 30 Nisan’a kadar geçerli olacak.

Oyuncular ayrıca Altın Prens/Dansçı Prenses/Altın Tetik seti, Hilal Prensesi, Muhteşem Prens gibi çeşitli ödüllerin yer aldığı Ramazan sandığına 14 Nisan’a kadar katılabilecekler. Ayrıca oyuncular, pürüzsüz ve zarif Edebi Ay Damlası nihai setinin ve yeni yükseltilebilir M249 silahının yer aldığı Edebi Ay Damlası etkinliğine 26 Nisan’a kadar katılabilirler.

Ramazan şenliklerinin bir parçası olarak PUBG Mobile, orijinal bir senfonik parça üretmek için Synchron Stage Vienna ile iş birliği yaptı. Oyuncular, oyunun Ramazan Pazarı aracılığıyla müziği kalıcı olarak kaydedebilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*